tourtheglobe.pl  ⋅ Miejsca
Stoły krzesła Kalwaria

Niektórzy rezygnują już powoli z mebli na wymiar, a sami mieszkańcy miast wybierający się na rajd po salonach meblowych przyznają, że w sypialni pragną przede wszystkim czuć się jak najbardziej komfortowo. Nie oznacza to oczywiście, że króluje tam asceza, ale coraz rzadziej obserwuje się barokowe sypialnie i stylowe stoły, krzesła. Kalwaria i Toruń kierują swoją ofertę przede wszystkim do klienta nie pozbawionego dobrego smaku.

fotografia produktów

Nazywam się Rafał Ryziński i moją specjalnością oraz pasją jest fotografia produktowa. Wrocław jest miastem, w którym świadczę swoje profesjonalne usługi. Każdego dnia staram się dostosowywać swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań wszystkich klientów. Zapraszam zatem do współpracy na najwyższym poziomie.

Fotografia wizerunkowa

Wykonujemy dla naszych klientów profesjonalne zdjęcia portretowe, które służą zarówno do celów prywatnych, jak i w celach zawodowych, chociażby jako element CV. Fotografia wizerunkowa pozwala uwypuklić najlepsze cechy każdej osoby, a oprócz świetnego sprzętu wykorzystujemy do tego także odpowiednią scenerię.

© www.tourtheglobe.pl