tourtheglobe.pl  ⋅ Miejsca
Winyle sklep

Wygrzebałeś ostatnio na strychu stary gramofon analogowy i chciałbyś się przekonać, czy jeszcze działa? U nas znajdziesz tanie płyty winylowe, dzięki którym posłuchasz muzyki- klasycznej, metalowej, filmowej, popowej i innej - w dawnym stylu. Oferujemy wydania oryginalne new old stock oraz z drugiej ręki.

Firmowa kartka świąteczna

W dobie wszechobecnego Internetu, przesyłania życzeń bożonarodzeniowych za pomocą maila czy smsa są miłym gestem. Kartki świąteczne znalezione w skrzynce pocztowej z pewnością sprawią radość Twoim bliskim. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą firmowych kartek, dostępnych zarówno z gotowymi, nadrukowanymi życzeniami, jak i w wersji do ręcznego wypełnienia.

Kubek dla babci

Zapraszamy do absolutnie wyjątkowego serwisu internetowego, który pozwoli Ci zindywidualizować gadżety, którymi możesz obdarować bliską osobę. Na naszej witrynie internetowej znajdziesz na przykład personalizowany kubek dla babci, dziadka, dziewczyny, chłopaka i wiele więcej. Koniecznie zajrzyj do naszej oferty.

Baśnie dla dzieci

Szukasz ciekawych, rozwijających, atrakcyjnych książek dla dzieci? Zapraszamy do polskiej księgarni internetowej PaniBajka - na stronie znajdziesz szeroki wybór klasycznych i najnowszych dzieł literatury dziecięcej. Proponujemy książki polskich i zagranicznych autorów dla młodych czytelników w każdym przedziale wiekowym. Znajdziesz u nas zarówno książeczki kontrastowe i obrazkowe dla niemowlaków, jak i zestawy ćwiczeń dla przedszkolaków czy uczniów szkół. Proponujemy baśnie, bajki, zbiory wierszyków, kolorowanki i powieści przygodowe.

Zaproszenie na chrzest

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowych zaproszeń na chrzest, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. W naszym asortymencie znajdują się najpiękniejsze projekty tego typu kartek, pozwalających poinformować o zbliżającej się uroczystości wszystkich bliskich. Proponujemy wiele wzorów, które są idealnie dopasowane do okazji.

Renowacja zdjęć

Posiadasz stare, uszkodzone fotografie i bardzo ci zależy, żeby przywrócić te pamiątki do pierwotnego wyglądu? Oferowana przez firmę renowacja zdjęć w Poznaniu odbywająca się przy użyciu nowoczesnych technologii pozwala osiągnąć ten efekt. Cyfrowo można usunąć wszelkie zabrudzenia, rysy czy zagięcia, by fotografia odzyskała dawny blask.

kable mikrofonowe

Zadbamy dla Ciebie o profesjonalną jakość dźwięku. W ofercie mamy kable mikrofonowe o zróżnicowanej długości, dzięki czemu masz pewność, że znajdziesz taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasze produkty sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i na dużych imprezach. W połączeniu ze sprzętem nagłaśniającym naszej firmy, są gwarancją satysfakcji i zabawy.

© www.tourtheglobe.pl