tourtheglobe.pl  ⋅ Gastronomia, żywność

Stoiska targowe

Produkujemy meble do lokali usługowych oraz handlowych - salonów fryzjerskich i kosmetycznych, sklepów lub biur. Projektujemy również zapadające w pamięć stoiska targowe, które przyciągną potencjalnych i obecnych klientów. Tworzymy też eleganckie lady recepcyjne oraz regały. Realizujemy zamówienia na wyposażenie w stylu nowoczesnym i tradycyjnym.

włoska restauracja Toruń

Naszą pasją jest włoska kuchnia tradycyjna, dlatego postanowiliśmy udostępnić wszystkim amatorom smakowitych potraw nasze menu. Jako restauracja specjalizująca się w wyrobie pizzy wytwarzamy grube ciasto o chrupiącej konsystencji. Mieścimy się w Toruniu, gdzie dokonujemy wypieku w profesjonalnym piecu, aby nasze dania odpowiadały włoskiemu pierwowzorowi. Można u nas również zamówić różne makarony z dodatkami, w tym spaghetti napoli, bolognese i carbonarę. Dla spieszących się Gości mamy pyszne sandwiche.

Grzałka z radiatorem

Można znaleźć ją w wentylatorach czy też kurtynach powietrza. Grzałka z radiatorem jest produktem przeznaczonym do pracy z nawiewem. Posiada ono wysoką moc 1340 W, a także napięcie 230 V. Długość urządzenia wynosi 70 cm. Na wyroby, które posiadamy w naszym asortymencie przysługuje gwarancja na dany okres czasu.

jedzenie na wynos

Zachwyca Państwa kultura jedzenia w restauracjach i chcielibyście skorzystać z potraw na terenie województwa wielkopolskiego? Jedzenie na wynos, jakie oferujemy w ramach działalności firmy k. Poznania to bogaty wybór takich dań jak burgery i dania z grilla. W korzystnych cenach będziecie Państwo mogli skorzystać ze smakowitych dań o najwyższym smaku i jakości. Fizyczną siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie pod poznaniem - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

wynajem sali

Najmocniejszymi stronami naszej oferty są: profesjonalna obsługa - organizatorów i kelnerów - smaczny catering wewnętrzny. Jesteśmy w stanie przyjąć dużą ilość gości na komunię, chrzciny czy wesele. Wynajem sali na atrakcyjnych warunkach, to usługa po którą sięgają przedsiębiorcy z całego województwa i okolic.

Jedzenie na wynos

Jeżeli szukają Państwo dobrej i taniej restauracji w Tarnowie Podgórnym, która proponuje wyśmienite jedzenie na wynos, zachęcamy do skorzystania z oferty Tarnowskiego Łącznika. Proponujemy rozbudowane menu, pełne najsmaczniejszych burgerów i steków oraz smaków kuchni amerykańskiej, a także oferujemy korzystne ceny.

Wędzarnie Borniak

Jeśli chcesz poczuć smak mięsa bez chemicznych dodatków, to nasz produkt jest właśnie dla Ciebie. Nasze wędzarnie Borniak pozwolą Ci przygotować pyszne kiełbasy i szynki własnej roboty, dzięki którym zachwycisz siebie i swoich gości. Konstrukcja jest zadaszona i wykonana ze stali nierdzewnej w bardzo estetyczny sposób.

© www.tourtheglobe.pl