tourtheglobe.pl  ⋅ Finanse i ubezpieczenia
Księga przychodów i rozchodów dla każdego

Internetowe biuro rachunkowe Petra już niejednokrotnie udowodniło, że mitem jest skomplikowana księgowość. Księga przychodów i rozchodów może być prowadzona również przez internet co znacznie zmniejsza koszt usługi. Wielu już skorzystało z naszej bogatej oferty usług księgowych i finansowych. Zapraszamy do nas i zapewniamy, że Państwa księga przychodów i rozchodów (KPiR) oraz kadry i płace będą przez nas profesjonalnie prowadzone.

Ubezpieczenia

Nie poprzestaliśmy na zamknięciu oferty standardowymi polisami. Dla nas było to niewystarczające. Dlatego też ubezpieczenia, które stały się głównym elementem oferty agencji KMG to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów. Obejmują one ochronę domu, samochodu, jak również mogą zabezpieczyć przyszłość firmy.

Artykuły biurowe

Chcesz wyposażyć swoją firmę w odpowiednie akcesoria, ale standardowa oferta wydaje Ci się banalna i niewystarczająco praktyczna? Podkreśl swój styl, rób zakupy online. Zamów wybrane artykuły biurowe poprzez sklep internetowy lub wybierz się do firmowej placówki 4office w Warszawie. Każde zlecenie realizujemy szybko i bezpiecznie, wysyłki zawsze docierają na czas. Zakupisz tutaj między innymi: dziurkacze, zszywacze, stemple, tusze, taśmy klejące, pinezki, szpilki, datowniki, numeratory i nożyczki.

© www.tourtheglobe.pl