tourtheglobe.pl  ⋅ Dziecko

Klocki LEGO

Propozycja naszej firmy obejmuje różnego rodzaju zabawki edukacyjne dla chłopców i dziewczynek. Absolutnym hitem pozostają niezmiennie klocki Lego i lalki Barbie, które dzieci uwielbiają. Godziny zabaw spędzone na budowaniu pojazdów, czy domków z klocków Lego, a następnie układanie scenariuszy zabaw - kto z nas tego nie pamięta? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z licznymi kolekcjami, które oddajemy do dyspozycji Państwa oraz Waszych dzieci.

Szkolenia językowe dla firm

Ciesząca się popularnością szkoła językowa pragnie zaoferować lekcje indywidualnie szkolenia językowe dla firm. Są to kursy, które przeprowadzane są w sposób profesjonalny i jednocześnie utrzymamy w przyjaznej atmosferze. Postaw zatem już dziś na rozwój swojego przedsiębiorstwa - czyli swoich pracowników!

Odzież dziecięca

Odzież dziecięca firmy Toontutu przypadnie do gustu i dzieciom i ich rodzicom. Maluchy pokochają nasze ciuszki za to, że są wygodne, miłe w dotyku oraz za to, że są na nich ich ulubione postacie z bajek tj. Kicia Kocia! Wszystkie nasze ubranka są wytrzymałe, nie zniszczą się więc w trakcie pierwszej lepszej zabawy. Dodatkowo ceny naszych produktów są bardzo przystępne - wiemy bowiem, że dzieci szybko rosną i co roku należy kupować im nową garderobę. Warto więc skorzystać z naszej oferty!

Akcesoria do wózka dziecięcego

Ochraniacze na pasy, które chronią najmłodszych przed zranieniem, różnego rodzaju wkładki uprzyjemniające im pobyt - oto nasze kolorowe, miłe i przytulne akcesoria do wózka dziecięcego. Zobacz, że mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój maluch miło i z uśmiechem spędzał czas tam, gdzie tak często przebywa.

Akcesoria do BLW

Zapraszamy do zakupienia produktów pomagających w karmieniu i rozszerzaniu diety dziecka. Hitem są akcesoria do BLW, pozwalające na swobodny wybór składników znajdujących się na talerzyku i szybką naukę posługiwania się nie tylko rączkami, ale i sztućcami. Znajdziecie też u nas kultowe kubki do nauki picia.

Turbany dla dziewczynki

Wybierz komfortowe nakrycie głowy, aby chronić ją przed słońcem - chustę, turbany dla dziewczynki, czapkę. Nasza firma prowadzi sprzedaż wysokiej jakości odzieży dziecięcej i akcesorium. Znajdziesz u nas spodnie, sukienki, spódniczki, bluzki, bluzy i wiele więcej. Wszystko w modnych i ciekawych kolorach, jednolite lub we wzory. Więcej na naszej stronie!

Zabawki sportowe dla dzieci

Wspieranie aktywności malucha to najlepszy prezent jaki możemy sprawić swojej pociesze. Zainteresowanie malca sportem i ruchem teraz, będą miały duży pływ na jego zdrowie i kondycję w przyszłości. Zabawki sportowe dla dzieci pozwolą na naukę współzawodnictwa i rywalizacji, przybliżą nieznane dotąd dyscypliny, a przede wszystkim, sprawią masę radości.

© www.tourtheglobe.pl